Twitter Toplu Tweet Silme (RT, Fav ve DM Silme)

Arkadaşlarınla Paylaş:

Herkese merhabalar. Twitter Toplu Tweet silme konuma hoşgeldiniz. Bugün sizlere Twitter toplu Tweet, DM ve Mesaj, favori silme nasıl yapılır onu göstereceğim. İşlem gerçekten çok basit. Daha fazla vakit kaybeden konumuza geçelim.

Twitter Archieve Eraser Nedir?

Twitter Archieve Eraser bir Twitter toplu tweet, dm ve mesaj, favori silme programıdır. Programın çalışma mantığı Twitter arşivine dayanır. Programın kullanımı oldukça basit olup belirttiğiniz tarih aralığında bulunan bütün Tweet, Favori ve DM toplu silme işlemlerini gerçekleştirir. Program tamamen ücretsiz olup %100 çalışmaktadır. Kesinlikle virüslü değildir ve birilerini takip edip Tweet atmaz. Programa girerek sizi yönlendireceği Twitter uygulamasından alacağınız PIN numarasını programa yapıştırıyorsunuz ve programda belirtilen Twitter linkinden arşivinizi indirip programa enjekte ederek Tweet’lerinizi silme işlemine başlayabilirsiniz.

Güncelleme (2018)

Artık toplu Tweet silme işlemi için program kullanmak zorunda değilsiniz. Twitter toplu Tweet silme kodu ve Twitter toplu beğeni silme kodu ile bu işlemleri saniyeler içerisinde programsız yapabilirsiniz. Programsız tweet silme işlemi için wuubi.com adresinden faydalanabilirsiniz.

Toplu Tweet Silme İşlemi Nasıl Yapılır?

Toplu tweet silme veya bütün Tweetleri silme işlemi için programı açarak kural ve şartları kabul ettiğinizi belirten kutucuğu işaretleyiniz. Eğer toplu favori ve mesaj (DM) silme işlemi de yapacaksanız altta bulunan “I want to delete Direct Messages” kutucuğunu da işaretleyiniz. Sign In butonu ile programa giriş yapabilirsiniz. Sizi yönlendireceği uygulamaya izin vererek uygulamadan alacağınız PIN kodunu programa yapıştırınız. Karşınıza çıkan seçeneklerden toplu tweet silme, toplu favori silme veya toplu mesaj (DM) silme işlemi yapabilirsiniz. Yapacağınız işlemi seçtikten sonra mavi yazılı olan Twitter linkine tıklayarak Twitter ‘dan “Arşivi İste” seçeneğine tıklayınız ve mail adresine gelecek olan arşivinizi indiriniz. Daha sonra programa bu .zip uzantılı arşivinizi ekleyerek Tweetlerinizin programa aktarılmasını bekleyiniz. Şimdi istediğiniz seneye ve aya ait Tweetleri, istediğiniz Tweetleri isterseniz bütün Tweetleri silme işlemini başlatırsınız. Tweet sayınıza göre maksimum 3 dakika sürecek bu işlem sonucunda istemediğiniz Tweetlerinizden kurtulabilirsiniz. Toplu favori ve toplu mesaj silme işlemi için de benzer mantıkları kullanabilirsiniz. Programın kullanımı oldukça basittir. Aşağıdaki videonun size faydalı olacağınız düşünüyorum. Sorunlarınızı bu konu altına yorum atarak sorabilirsiniz. İndirme linki aşağıdadır.

 

Programsız Toplu Tweet silmek için yazının “Güncelleme” başlığı altındaki paragrafa göz atmanızda fayda var. Daha pratik bir işlem.

 

Twitter Archieve Eraser Programı Kullanımı

 

Twitter Toplu Tweet Silme (DM, Favori ReTweet silme) Programı İndir

Twitter Archieve Eraser Programını İndirmek İçin Tıklayınız.

Rar Şifresi: www.canberkberen.com.tr

twitter toplu tweet silme
twitter toplu tweet silme

Umarım yararlı bir makale olmuştur.

Twitter Toplu Tweet Silme


Arkadaşlarınla Paylaş:

Canberk BEREN Yazar

Pamukkale Üniversitesi Makine Mühendisliği öğrencisi. Uzun bir süre Web Tasarım, SEO Danışmanlığı ve FreeLancer Developer olarak hizmet verdikten sonra rotamı blog yazarlığı üzerine çevirdim. Neticede tecrübelerimi kendim adına kullanma vaktim geldiğini düşünüyorum :) Kişisel sitemde teknolojiden gündem haberlerine kadar birçok içeriğe ulaşabilirsiniz. Keyifli ve kaliteli vakit geçirmeniz dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir