sQuare Soft v1.0 Çok Yakında!

Arkadaşlarınla Paylaş:

Merhaba!

Çooook uzun zamandır hiçbir gönderi paylaşımında bulunmadığımın farkındayım. Bunun nedenini okuldan kaynaklı yoğunluğa bağlıyorum. Tabii ki tek sebebi bu değil. Uzun bir süredir bir tema tasarımıyla uğraşıyorum. Bu yazıyı paylaşmamdaki amaç da bu temadan bahsetmek. Adını sQuare Soft v1.0 koyduğum tema, adı gibi sadece kare layout’lardan oluşmuyor. Bu ismi o kadar çok benimsedim ki değiştiresim de gelmedi pek açıkçası. Ama tema sadece ve göz yormayan bir tema olacak.

Daha Fazla Işık

Temanın sade ve şık bir tasarımı olduğunu düşünüyorum. Aslında bir blog teması olarak tasarladığım tema multipurpose bir tema olacak. Arta kalan vakitlerimde yavaş yavaş geliştirdiğim ve bitime yaklaştırdığım temaya maalesef bütün bir günümü veya günlerimi harcayamadım. Sadece 2-3 günde birkaç saat vakit ayırabildim. Yeri geldi sidebar kısmını beğenmedim tekrar kodlamaya başladım, yeri geldi uygun renk tonunu bulabilmek için dakikalarımı harcadım. Temanın index şablonu ve single şablonunun da bir kısmı bitmiş durumda. Ağustos 20 ‘den sonra çalışmalarıma hız katarak 10-20 Eylül tarihleri arasında satışa sunacağım. Satış sadece ThemeForest üzerinden olacak ve şuanlık tahmini fiyatım 29$ olup 12 aylık Support pakedi ile 79$ olarak düşünmekteyim. Ayrıca full lisans satışı sunmayacağım.

Çok Daha Fazla Işık!

Temayı yüksek SEO uyumlu bir şekilde satışa çıkartacağım. Tabii ki SEO denilince responsive özelliği de akıllara gelmiyor değil. Evet, responsive de olacak. Temanın beğenileceğini umuyorum. Bu temayı bitirdikten sonra çalışmalarımı Türkiye bazına çevirerek bir Dizi / Film temasına girişmeyi düşünüyorum. Takipte kalın, sağlıcakla kalın 🙂


Arkadaşlarınla Paylaş:

Canberk BEREN Yazar

Pamukkale Üniversitesi Makine Mühendisliği öğrencisi. Uzun bir süre Web Tasarım, SEO Danışmanlığı ve FreeLancer Developer olarak hizmet verdikten sonra rotamı blog yazarlığı üzerine çevirdim. Neticede tecrübelerimi kendim adına kullanma vaktim geldiğini düşünüyorum :) Kişisel sitemde teknolojiden gündem haberlerine kadar birçok içeriğe ulaşabilirsiniz. Keyifli ve kaliteli vakit geçirmeniz dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir