Photoshop Portable İndir

photoshop portable indir

photoshop portable indir

Herkese merhaba!

Bu yazımda (Photoshop portable full indir) sizlerle Adobe ‘nin geliştirmiş olduğu profesyonel fotoğraf düzenleme uygulaması olan Photoshop programının full ve portable versiyonunu paylaşacağım.

Nedir bu portable?

Portable kelimesi İngilizce “taşınabilir” anlamına gelmektedir. Yani anlayacağınız üzere program kurulum işlemi gerektirmiyor. Daha açık konuşmak gerekirse tıkla çalıştır şeklindedir. Yani indireceğiniz dosyada sadece bir tane exe uzantılı program vardır ve kullanmak için bu programı çalıştırmanız yeterli. Daha sonra program hiçbir kurulum gerektirmeden açılır ve full gibi bütün özellikleri ile kullanabilirsiniz. Ayrıca paylaştığım bu program tamamen Türkçe ‘dir.

Programın boyutu 200mb ‘tır. Kendi yüklememdir ve Google Drive ‘a yükledim. Virüs ve ek bir şey kesinlikle içermez. Paylaşmış olduğum bu program sizi crack, seri numarası gibi dertlerden tamamen kurtaracak. İyi kullanımlar dilerim.

 Photoshop Portable İndir

(Rar Şifresi: www.canberkberen.com.tr)

photoshop portable indir, photoshop full indir, photoshop portable full indir, photoshop türkçe indir, photoshop türkçe portable indir

Photoshop portable indir


About Canberk BEREN

97 doğumlu SEO ve web tasarım uzmanı. Ek olarak ileri seviyede C++ ve Catia ile uğraşıyor. Pamukkale Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde okuyor.


   2 Comments


  1. Zeko
      20 Eylül 2015

    Çok teşekkür ederim programı indirdim arkadaşlar temiz ve full hızda iniyo teşekkür ederim kardeşim

  2. cem azer
      28 Mayıs 2016

    yandex vb sokuşturuyormu…..?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir