En iyi aksiyon filmleri: Muazzam Aksiyon Filmleri Derlemesi

Arkadaşlarınla Paylaş:

En iyi aksiyon filmleri hangileri? Eğer bir film severseniz bu liste sizin işinize çok yarayacak. Bugüne kadar “izlenmesi gereken aksiyon filmleri” neler bilmiyorsanız ve kaçırdığınızı düşünüyorsanız endişelenmeyin, size özel olarak en iyi aksiyon filmleri listesini hazırladık. İzlerken yerinizde duramayacağınız aksiyon filmleri ile adrenalin hormonunu kanınızda hissetmeye hazır olun. Adeta adrenalin pompası olan en iyi aksiyon filmleri ile ekran başından kalkamayacaksınız.

En iyi aksiyon filmleri

Değerli wuubi.com takipçilerine özel olarak bu listeyi hazırladık! İşte adeta adrenalin bombası olan en iyi aksiyon filmleri karşınızda. Bu film listesi sizi bağımlı yapacak. Bu listeyi hemen izlemek isteyeceksiniz…

Aksiyon filmleri listesi

Hazırsanız listemize başlayalım.

1) Deadpool 2 

Yapım yılı 2018 olan bu film birçok aksiyon filmi seven takipçilerimizin hoşuna gidecek. Aksiyon filmlerinin “vurdulu kırdılı film” sıfatını unutturacak düzeyde olan Deadpool serisinin 2. filmini beğeneceğinizden eminiz.

2) Inception

2010 senesinde yapılmış olan bu aksiyon filmi IMDb üzerinden 8.8 puan almaya hak kazanmış. Kafanızı karıştıracak, sürekli sizi düşündürecek ve aynı zamanda da aksiyonun içerisine sürükleyecek bir film. İzlerken düşünme fonksiyonlarınızı sonuna kadar çalıştırmanız gerekecek.

3) Matrix

Efsanevi film Matrix… Yapım yılı 1999 olsa da popülerliğini bir gün olsun kaybetmemiş olan bu film IMDb’den 8.7 puan almış. Bir beyaz tavşanın peşine düşülmesiyle başlayan Matrix serisi yoğun aksiyon içerir. Aynı zamanda derin felsefe konularını da işleyen Matrix, her film sever tarafından izlenmeli.

4) Starwars Serisi

Dünyanın gelmiş geçmiş en kaliteli bilim kurgu ve aksiyon filmlerinden birisi olan Yıldız Savaşları serisi hayal gücünüzün sınırlarını sonuna kadar zorlayacak.

5) Avatar

2009 senesinde beyaz perdede izleme şansı yakaladığımız Avatar, sıkılmadan izleyebileceğiniz bir film. IMDb puanı 7.8 olan Avatar, en iyi aksiyon filmleri listemizin gözde filmlerinden birisi.

6) Karayip Korsanları

Sonsuz denizlere açılmaya hazır olun. Muhteşem bir macera ve aksiyon filmi olan Karayip Korsanları ile tarihin tozlu sayfalarında seyahati yaşayın. IMDb puanı 8.0 olan Karayip Korsanları 2003 senesi yapımlı.

İşte en iyi aksiyon filmleri listesinin geri kalan filmleri…

7) V for Vendetta

8) Kill Bill

9) Galaksinin Koruyucuları

10) Ironman

11) Mad Max

12) 300 Spartalı

13) Thor

14) Spiderman

15) X-Men

16) Skyfall

En iyi aksiyon filmleri listemiz burada son bulmuştur. Sizin de en sevdiğiniz aksiyon filmlerini yorum alanından belirtebilirsiniz.


Arkadaşlarınla Paylaş:

Canberk BEREN Yazar

Pamukkale Üniversitesi Makine Mühendisliği öğrencisi. Uzun bir süre Web Tasarım, SEO Danışmanlığı ve FreeLancer Developer olarak hizmet verdikten sonra rotamı blog yazarlığı üzerine çevirdim. Neticede tecrübelerimi kendim adına kullanma vaktim geldiğini düşünüyorum :) Kişisel sitemde teknolojiden gündem haberlerine kadar birçok içeriğe ulaşabilirsiniz. Keyifli ve kaliteli vakit geçirmeniz dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir